Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fondacione
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Qendra sipërmarrëse
 • Konsallting
 • Qendra Edukimi
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fondacione

Fondacioni Nderkombetar per Sistemet Zgjedhore IFES/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Shoqëri e Hapur Maqedoni


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 111/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Toma FilaKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Trajçe Mukaetov


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Turk MaarifKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Zlatna RipkaKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni për zhvillim të ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni për zhvillim të ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme-Kumanovë


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni-Nikola KlusevKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi i Hebrejve të Holokaustit të R.M.Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation SPIROSKI


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istrazuvacka reporterska laboratorija-IRL


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 16/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

fondacione, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krimson kapital – Fondacioni zhvillues Krimson


 • Adresa: Çedomir Minderoviq 31-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonija Prezent


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maqedoni 2025


 • Adresa: Lluj Paster 1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metamorfozis


 • Adresa: Apostoll Gusllarot 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mitra Tolupova


 • Adresa: Marshal Tito 144
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladinski Klub Miravci


 • Adresa: Goce Dellзev,f.Miravci 30
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7964 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobillnost


 • Adresa: Goce Dellçev 7-a
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км

Kategoritë:

shoqata, fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 15 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj