Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Përkrahje dhe zhvillim - agjenci
 • Ndihmë teknike (organizata të huaja)
Повеќе филтриПомалку филтри

Përkrahje dhe zhvillim - agjenci по градови

Kumanovë Manastir Ohër Shkup Stip Strugë Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkrahje dhe zhvillim - agjenci

Cirko


 • Adresa: Ruxher Boshkoviq 2, fahu p.464
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-Shoqata Gjermane për Bashkëpunim Internacional


 • Adresa: Antonie Grubishiq 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski Izraelski biznis klub/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za razvoj na Jugoistocen planski region


 • Adresa: Bul.Marshall Tito 1-1
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Ohrid


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preda Plus


 • Adresa: Kuzman Josifovski 88/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra per zhvillimin e rajonit planor jugperendimor


 • Adresa: Vllado Malleski 1/5
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra per zhvillimin e rajonit te planifikimit verilindor


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Zhvillimin e Rajonit të Planifikimit Vardar


 • Adresa: Shefki Sali 4
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për zhvillim të rajonit Lindore


 • Adresa: Vanço Prke 119 kati 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
сите 12 | | | веќе видена

Последната сезона на извештаите не покажа никакво забавување на трошењето на банките за нови технологии. Реалноста е дека голем дел од оваа инвестиција нема да ...
сите 42 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj