Fondacioni Enver Maliqi


 • Adresa: rr.1732 nr.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Lokacioni: позади градски стадион
Kategoritë:

fondacione  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Mapa

  Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj