Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Bujqësi - këshilltarë
 • Konsallting
Повеќе филтриПомалку филтри

Bujqësi - këshilltarë по градови

Koçanë Ohër Probistip Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bujqësi - këshilltarë

CIPOZ-hulumtim dhe arsimim në bujqësi


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondacioni Agro- qendra për edukim ACE


 • Adresa: Cico Popoviq 7-2/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IT Logistika


 • Adresa: Vasill Gjorgov 31/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SWG-Qëndrimi Grupin Punues për Zhvillim Rural dhe rajonin


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrokonsalting Plus


 • Adresa: Ilindeni p.n. F.Zërnovcë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9507 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrokonsalting Pro


 • Adresa: Joakim Stojkovski 127
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroprotekt


 • Adresa: Leninova 134
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9553 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gica-Inkubator


 • Adresa: Zhelezniçka 16, kompleksi Gica
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од ЕВН пак преку соопштение информираат дека во периодот од 15 март до 15 април годинава отчитувањата не се реализираа бидејќи евн ги почитувала препораките на ...
сите 23 | | | веќе видена

Гордана Димитриеска Кочоска, заменик-министерката за финансии во техничката влада од редовите на опозицијата, синоќа во гостувањето на телевизија Алсат потврди ...
сите 100 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj