Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Veles
 • Strumicë
 • Stip
 • Ohër
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Spa qendra
 • Joga
 • Sauna
 • Masazh - Sallone
 • Hotele
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Klube Sportive, Asociacione Dhe Federata
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Masazh Terapeutik
 • Sallone Ondulimi
 • Solariume
 • Klube Për Karate
 • Sallone Bukurie
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Rehabilitim - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra

David Marjan


 • Adresa: Mice Kozar 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamik


 • Adresa: 4 Korriku 127
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00 • D nga 16:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamiks


 • Adresa: Vasil Gjorgov 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstrim Xzim


 • Adresa: 7 Shtatori 76
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 14:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit Ghym


 • Adresa: 11 Tëtori 3/1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elite 2005


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Empajr Stejt Billding


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 70
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energy


 • Adresa: Kiro Pajmakoski 16-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 22:00 • Sh nga 09:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enerxhi Sport


 • Adresa: Partizanska 33/15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epinall


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 62
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famefit


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fid


 • Adresa: Jani Llukrovski 3/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit 4 Live


 • Adresa: Todor Panica 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 21:00 • Sh nga 16:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit FemiliKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit Form


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit Gym Kiko


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 6
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit In 20


 • Adresa: Todor Hristov-Oficerзeto (Fronti Popullor) 26
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit LajfKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit Star


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 1/4
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit bodi


 • Adresa: Brigadat Kosovare 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 21 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 75 | | | веќе видена

Некогашниот гигант кој го градеше дел од проектот „Скопје 2014“, „Бетон“ иако е две години во стечај, уште должи повеќе од 24 милиони евра. Ова го увиде ...
сите 5 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 2 | | | веќе видена

Инфлацијата мерена преку индексот на трошоците на животот во мај 2024 година, во однос на април 2024 година изнесува 0.9 отсто, објави Државниот завод за ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj