Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra në Prilep

Arena


 • Adresa: Katna garaza-përdhes ndлrtesa
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonsai


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 124-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit Ghym


 • Adresa: 11 Tëtori 3/1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energy


 • Adresa: Kiro Pajmakoski 16-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 22:00 • Sh nga 09:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit Star


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci 1/4
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Shampion


 • Adresa: Jane Sandanski 22-v
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kango Klub Dandelion Dens


 • Adresa: Vлllezлrit Llameski 20-A
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lejdi FitKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pit Bul


 • Adresa: Joska Jordanoski 14-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 17:00 deri më 20:00

Пауза 13-17ч

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesionall


 • Adresa: Kuzman Josifoski 51
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 13:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Risto Kartush


 • Adresa: Trajko Sandanski 71
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 38 | | | веќе видена

Индикаторот за економска клима во Германија, кој го пресметува минхенскиот институт за економски истражувања Ифо, во јуни во однос на мај е намален за 0,7 ...
| | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj