Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Manastir
 • Prilep
 • Kavadar
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube për karate
 • Mundje - trajnime dhe kurse
 • Fitnes - qendra
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Klube - aikido
 • Klube Për Kik-Boks
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube për karate

Aerodrom


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 114-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Budo- Qendra për sporte mundëse-akademia për karate tradicionale Nedevi


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 18:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjorçe Petrov


 • Adresa: Nikolla Pushkarov 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JoshitakaKategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karate klub Avtokomanda


 • Adresa: O.U. Blaze Koneski
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karate klub Maverik


 • Adresa: O.U. Vera Ciriviri Trena
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karate klub Skopje


 • Adresa: O.U. Jan Amos Komenski
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i karates Tigar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i karates Vardar


 • Adresa: Mirçe Acev 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 21:30

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rabotniçki


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 18:00 deri më 21:00 • Sh nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SC Vardar


 • Adresa: Mirçe Acev 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr - Sh nga 17:00 deri më 21:30 • Ma , Enj nga 16:30 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Samuraj


 • Adresa: bul.Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademia për karate Manastir


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 66/21
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 19:00 deri më 21:00

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonsai


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 124-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10749 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bushido


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bushido


 • Adresa: Pablo Neruda p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elen 1Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks


 • Adresa: Bllaga Ruzheto 12
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GladijatoriKategoritë:

klube për karate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 98 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj