Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
 • Tetovë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fakultete
 • Universitete
 • Institute
 • Kolegje
 • 200 më të suksesshëm
 • Trajnime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fakultete

Fakulteti Elektroteknik dhe iTeknologjive Informative


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 18, fahu p.574
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Filologjik


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Filozofik


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Juridik -Kërçovë


 • Adresa: Vllado Maleski-Talle 24
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Juridik Kërçovë


 • Adresa: Rudniçka p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Pedagogjik Shën Kliment Ohridski


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Pedagogjik-Manastir


 • Adresa: Vasko Karangelleski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Stomatologjik


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Teknik


 • Adresa: Fallanga Maqedonase 37 (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Tekniko Teknologjik


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Tekniko Teknologjik


 • Adresa: Rudnicka p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Teknologjiko-Metalurgjik


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Arkitekturës


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Arteve Figurative


 • Adresa: Bitpazarska p.n., fahu p.280
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Artit Muzikor


 • Adresa: Kërste Misirkov 10-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Artit MuzikorëKategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Artiteve Dramaturgjike


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 22, fahu p.134
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Dizajnit dhe Teknologjive te Mobilit dhe Brendshem


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Drejtësisë


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Drejtësisë


 • Adresa: Krste Misirkov 10-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7489 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Стопнската комора на Македонија смета дека е добра идејата што здравствените власти ќе комуницираат со фирмите за тоа како да почнат постепено да го ...
сите 33 | | | веќе видена

Трговските ланци во Бугарија ќе бидат обврзани да продаваат бугарски намирници, кои ќе заземат најмалку половина од просторот во нивните објекти, објави ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj