Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Ljubljana
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fakultete në Ljubljana

Universiteti i Lubjanës


  • Adresa: Kongresi Trg 12
  • Vendi: Ljubljana

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Во првото полугодие од 2020 година извршен е поврат на ДДВ кон фирмите од 12,7 милијарди денари или 206,5 милиони евра, што е за 6 отсто повеќе во однос на ...
сите 153 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj