Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fakultete në Manastir

BAS-Instituti për MenaxhmentKategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakultet za informaticki i komunikaciski tehnologii


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Bioteknik


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Pedagogjik-Manastir


 • Adresa: Vasko Karangelleski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Teknik


 • Adresa: Fallanga Maqedonase (Ivo Llolla Ribar) 37
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Drejtësisë-Manastir


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Veterinës


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Ndërkombëtar Sllavjan


 • Adresa: Novaçki pat 16
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkolla e Lartë Mjekësore


 • Adresa: Vasko Karangelleski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сегашниот даночен систем е тотално несоодветен, а состојбата е таква што секогаш е време за реформи, вели во интервју за „Макфакс“ универзитетскиот професор ...
сите 132 | | | веќе видена

Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
сите 113 | | | веќе видена

Аеродромот во Скопје е „исклучително важна“ рута за Љубљана што треба да се обнови, велат претставници на љубљанските аеродромски власти за специјализираниот ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj