Motor Corporation

ParkingPunojmë 7 ditë në javë24 orë

  • Adresa: Trifun Haxhi Janev 11-2/11
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2777000
  • Faksi: 02 2777000
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/21a50b06baa90f36bc702e06046ca1f9.jpg?t=true&w=300&h=300


Motor Corporation është importues gjeneral dhe servis për gjeneratorët Geko, Eisemann dhe RID.
Mund të merrni në konsideratë përvojën shumëvjeçare në prodhimin e energjisë elektrike dhe të emrave tanë tashmë të njohur tregtarë Eisemann dhe Geko.

Kërkesat e mëdha që janë ndërkombëtarisht të lidhura me Made in Germany, ende i shërbejnë Eisemann si sfidë për performansa më të mirë. Detyra më e madhe këtu është të sigurohet cilësia më e mirë e mundshme.

Gjeneratorët për energji elektrike Geko dhe Eisemann kalojnë shumë kontrolle për cilësi gjatë kohës së prodhimit. Komponentët duhet të kalojnë testet më të vështirë për funksionalitet sipas standardeve bashkëkohore për testim.

Sistemi për siguri të cilësisë është bazuar në standardet ISO 9002. Një garanci të tillë mund të japë vetëm prodhuesi, që në përpunimin e tij themelor dhe duke vendosur theks në cilësinë e mirë në procesin prodhues, siguron një funksionalitet të mirë të asortimenteve të tyre të prodhimit. Megjithatë, nëse ndodh defekt, rrjeti ynë i punëtorive do ta zgjidh problemin sa më shpejt të jetë e mundur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj