Atomik


  • Adresa: Jane Sandanski 2
  • Vendi: Probistip
  • Distanca: ≈7476 км

  • Telefon 2: 032 484999
  • Faksi: 032 483637
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485258483_52.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Atomik është servis bashkëkohor për riparim të pirunëve elektrik
Drejtues(karikues) për bateri akumulatori
Elektromotorë dhe transformatorë

Pirun elektrik
Kryejmë servisim të të gjitha llojeve të markave të pirunëve elektrik. Varësisht nga gjendja e pirunëve elektrikë, kryejmë ndërhyrje të vogla, riparime ose remont të plotë të pjesës elektronike drejtuese. Një pjesë e ndërhyrjeve përfshin implementim të pajisjeve elektronike komplete të blloqeve drejtuese për rregullim të motorit të punës, hidraulik dhe servo. Kryejmë servis të të gjitha llojeve të pirunëve, qofshin tranzitorë, tiristorsik ose rregullues me siguresë.

Drejtues për bateri akumulatorësh
Kryejmë riparim ose remont të karikuesve për bateri akumulatorë trakcioni dhe stacionare.
Ofrojmë dhe modernizim të drejtuesve të vjetërsuar, me implementimin e rregullimeve primare dhe sekondare për mbushje automatike të baterive të akumulatorëve.
Me ndihmë të rregullacioneve të tilla mundësohet mbushje maksimale të baterive dhe njëkohësisht vazhdimësi të jetëgjatësisë për eksploatim të të njëjtave.
Prodhojmë dhe pajisje për ndjekje dhe kontroll të baterive të akumulatorëve.

Elektromotorë dhe transformatorë
Paketim të mbledhjeve statike dhe rrotulluese tek elektromotorët njëanëshe dhe asinhrone

Servisim dhe remont të elektromotorëve asinhronë dhe elektromotorë

Mbledhje të transformatorëve.

Shërbime në elektronikën industrial.
Prodhim i pajisjeve për kontroll të baterive akumulatorë trakcione dhe stacionare. Me këto pajisje bëhet kontroll i cilësisë së baterive akumulatorë. Me to mund të kryhet ciklusim(rregullim të zbrazjes) së baterive akumulatorë.

Prodhojmë pajisje për ndjekje të gjendjes së mbushjes së baterive akumulatorë. Këto pajisje shërbejnë dhe për mbrojte nën tension të baterive(gjatë arritjes së tensionit të duhur, fikje automatike e baterisë) dhe mbrojtje nga zbrazja e tyre.
Prodhojmë pajisje për majte dhe rregullim të temperaturës dhe lagështisë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj