Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Restorante - piceri
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Virusit korona
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Ketering
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Supermarkete
 • Shërbime Për Dërgesë
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dorëzim i ushqimit

Kids


 • Adresa: Hristo Tatarçev 35 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kostarika


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 86
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuk doner


 • Adresa: Shirok Sokak 120 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leonardo


 • Adresa: Car Samoil 33
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llap Llap


 • Adresa: Llondonska 19, QT Olimpiko
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mama Italijana


 • Adresa: Aminta III 50 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega burger


 • Adresa: Korpusi i 15-të 4
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melem od vkusovi


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29-1/33
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melty Subs


 • Adresa: Vlladimir Pollezhinovski 23 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merak Burger/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metro


 • Adresa: Llazo Tërpovski 1-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O la la


 • Adresa: bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Persydo


 • Adresa: Pavel Shatev 15
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7897 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piza Box/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piza do doma


 • Adresa: rr.5 nr.5 f.Mirkovci
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 4,6 милијарди евра се заштедите кои македонските граѓани ги чуваат на книшка во банка или штедилница, покажува статистиката на Фондот за осигурување на ...
сите 31 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 106 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj