Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Shërbime për dërgesë
 • Restorante - piceri
 • Dërgesë e pakove
 • Posta e shpejtë
 • Higjienë - preparate
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Pije - Tregëti Me Shumicë
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Posta - Shërbime Postale
Повеќе филтриПомалку филтри

Shërbime për dërgesë по градови

Kavadar Koçanë Kumanovë Ohër Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shërbime për dërgesë

Alfa Grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blek partner


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 28-a llok.23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di Napoli


 • Adresa: Ivan Kozarov 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 11:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko logistik


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 17 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinetik Grup


 • Adresa: Pavel Shatev 10 lok.18 (Bihaçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinetik Grup


 • Adresa: Jurij Gagarin 51 lok.1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M dostava


 • Adresa: Petar Drapshin 2-a llok.21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonka


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 17 lok.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Joker


 • Adresa: Kosta Novakoviq 1/a
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh nga 11:00 deri më 23:00 • D nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tonis Bejkeri


 • Adresa: Skupi 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asistencija pri nabavka na neophodni produkti


 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvet


 • Adresa: Cano Pop Ristov 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filitea


 • Adresa: Dimitar Vllahov 21-a
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtipska pastrmailija


 • Adresa: Nikolla Karev p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) повторно покажува нестручност и недоволно познавање на пазарот со ...
сите 62 | | | веќе видена

Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
сите 56 | | | веќе видена

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 100 | | | веќе видена

InOne.mk и Уни Банка обезбедуваат нови поволности за фирмите што воведуваат своја онлајн продажба. Како дел од целосен сет на услуги за дигитален маркетинг, ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj