Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Bufe sallatash
 • Lëng bare
 • Kafe për marr me vete
 • Ushqim i shëndetshëm - shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Bufe sallatash по градови

Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bufe sallatash

DiksiKategoritë:

bufe sallatash

Frut llend


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Fruttissimo juice bar


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 21-a/2-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Fruttissimo juice bar


 • Adresa: QT Leptokarija
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:30 deri më 15:30

Mellani


 • Adresa: Fronti Popullor 1-1/16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

bufe sallatash

Princess


 • Adresa: Pavel Shatev 8-b
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

bufe sallatash

Salata 19


 • Adresa: Maxhari 51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

bufe sallatash

Salatara Dio


 • Adresa: Orce Nikollov 144
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

bufe sallatash

Xunica


 • Adresa: Aminta III 60 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

bufe sallatash

Çelik


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

B2


 • Adresa: Bunari i epërm 3
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи