Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Restorante - kineze
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kineze

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Shin hai (Xvezden Okean)


 • Adresa: Lermontova 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Sushico


 • Adresa: Aminta III 29 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 01:00

Tao huan


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 7 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 00:00

Tripod King


 • Adresa: Bul.Aradhat Partizane 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи