Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dorëzim i ushqimit në Manastir

Giradiko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuk doner


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 120
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metro


 • Adresa: Llazo Tërposki 1-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tryspicy/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 32 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 83 | | | веќе видена

Не завршува хаосот во ЈСП, оособено испровоциран од долгот кон приватните превозници. Иако град Скопје уверуваше дека функционира градскиот превоз и проблемите ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj