Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Theater groups - amateur
 • Theatre companies
 • Cultural centres
 • Culture & art societies (associations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Theater groups - amateur по градови

Gostivar Kocani Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Theater groups - amateur

Braka Ginoski


 • Address : Chede Filipovski b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culture Centre ASNOM (Centar za kultura ASNOM)


 • Address : Brakja Ginoski b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli Mugri


 • Address : Kej na Revolucijata b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon 19,19


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1414743981_81.jpg?t=true&w=300&h=300

Theatre Youth of Macedonia (Teatarska mladina na Makedonija)


 • Address : Gjorche Petrov p.fah 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZG Meks


 • Address : bul.Marshal Tito 14
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel