Cultural Informative Center (KIC) (Kulturno Informativen Centar (KIC))

Wi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Filip Vtori Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км

  • Fax: +389 2 3115679
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 17 | | | веќе видена

Денеска европските берзански индекси се нерамномерни, американските индекси се во пад, а цената на нафтата и пченицата истовремено пораснаа. Индексот DAX на ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel