Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Resnjë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Çokollatë - prodhim dhe tregti
 • Produkte konditore
 • Shitore për bombone
 • Kafe - tregëti
 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Ushqim - Prodhim
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Ushqim - Distribuim
 • Pastiçeri
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Internet - Blerje Nëpërmjet Internetit
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Çokollatë - prodhim dhe tregti по градови

Gjevgjeli Kumanovë Manastir Prilep Resnjë Shkup Strugë Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

Çokollatë - prodhim dhe tregti

A Invest


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 11-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈835 м
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aromati


 • Adresa: Nikola Parapunov 27-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈4.21 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00 • D nga 10:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Choco box


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) 58-b
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Choko hart


 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cokoladen bum (Chocolate boom)


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 84
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈3.21 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa


 • Adresa: rr.808 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈2.72 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa


 • Adresa: Gjorçe Petrov 60
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jass


 • Adresa: bul.ASNOM 18 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈3.94 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krash komerc - shitore


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 31/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈961 м
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krashkomerc


 • Adresa: Makedonia 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈171 м
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krashkomerc -drejtoria dhe shitorja


 • Adresa: Dame Gruev 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈507 м
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈356 м
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 09:00 deri më 14:00

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300

Leonidas


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈3.38 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lindt


 • Adresa: Maksim Gorki 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈141 м
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00 • D nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lorden


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 22-1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈439 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nestle Adriatik


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈2.35 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 234 | | | веќе видена

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj