Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Ushqim i ngrirë - shitore по градови

Manastir Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i ngrirë - shitore

Klara


 • Adresa: rr.32, lagja Ilinden 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera fud grup


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Via Komerc


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idea


 • Adresa: Zona industriale, f.Dabille p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7972 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skalla trejd


 • Adresa: Kërste Nalle, f.lagja Orizare e epërme 138
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Terzi-Kompani


 • Adresa: Goce Dellçev 126
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 152 | | | веќе видена

Иако цените на нафтата на светските пазари денеска паѓаат, се стравува дека за многу краток период тие ќе „експлодираат“. Имено, членките на ОПЕК и нивните ...
сите 48 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 19 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 29 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj