Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Битола
 • Прилеп
 • Охрид
 • Струмица
 • Гостивар
 • Велес
 • Кавадарци
 • Струга
 • Кочани
 • Штип
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Виница
 • Ресен
 • Дебар
 • Делчево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Козметика
 • Стоматолошки ординации (забари)
 • Веледрогерии
 • Аптеки 24 Ч
 • Лаборатории - Биохемиски
 • Ортопедски Помагала
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Фармацевтски Производи-Трговија
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Здравствени Домови И Заводи
 • Интернистички Ординации
 • Медицински Потрошен Материјал
 • Клиники И Клинички Центри
 • Поликлиники
 • Гинеколошки Ординации
 • Фармации
 • Болници
 • Лекови - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Бела Фарм


 • Адреса: Маршал Тито 98
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈79 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 21:30

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми.

Дејности:

аптеки

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599049059_25.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

ДНА АННИ Фарм


 • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈5.38 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30 • Саб од 08:00 до 15:00

Голем избор на органска, макробиотска и безглутенска храна.

Дејности:

аптеки

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508395988_91.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Биофарм


 • Адреса: Христијан Карпош 31
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈70 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Биофарм е компанија која од секогаш работи врз основа на истите принципи на кои денес веруваме: квалитетни, билни производи за поздрав и поприроден начин на живот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559040258_98.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лица

Промедика


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50-1/5 п.фах 122 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈582 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Промедика е долгогодишен ексклузивен партнер на најреномираните мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата. Промедика е посветена на своите клиенти и дава силна поддршка на нивниот професионален развој преку учество на конгреси, симпозиуми, стручни работилници, саеми и конгреси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301725_76.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Хигија фарм


 • Адреса: Скопска 17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Аптеката Хигијафарм во својот асортиман има високо квалитетни козметички препарати. Со годините во склоп на аптеката истовремено се развива и Галенската лабараторија за изработка на магистрални лекови.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555394997_27.png?t=true&w=300&h=300

Авицена


 • Адреса: ул.7 бр.48 с.Батинци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9.46 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Акација


 • Адреса: Козле 88-б/3 лок.3 и 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.92 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алое


 • Адреса: Ѓорче Петров 40-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.09 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 1-Топанско Поле


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 9/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.96 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 3-Радишани


 • Адреса: Радишанска 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7.51 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 4-Центар


 • Адреса: Јордан Мијалков 30-а-1/1 лок.2 (Железничка)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈746 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 5-Тафталиџе


 • Адреса: Московска 5 лок.15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.47 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 8-Ѓорче Петров


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 171-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈5.62 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 07:30 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм-дирекција


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 9/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.96 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 10-Маџари


 • Адреса: Жан Жорес 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈5.62 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 2-Ново Лисиче


 • Адреса: бул.В.С.Бато 43 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.96 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 9-Кисела Вода


 • Адреса: Божидар Аџија 3-1/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.82 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аљ-Не


 • Адреса: Панче Неделковски 75-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.10 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амброзија фарм


 • Адреса: Дане Крапчев 28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.44 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана-Елена


 • Адреса: Кумбара 30 влез 1 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.31 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа лек


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.05 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Артемизиа


 • Адреса: бул.В.С.Бато 9-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.80 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аспирин-фарм


 • Адреса: Алија Авдовиќ 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.69 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:30 • Нед од 09:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Астра фармација


 • Адреса: Борис Сарафов 2/1 (4-ти Јули)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.07 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Базилика


 • Адреса: Јани Лукровски 5 лок.10-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.83 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Има простор за дополнително задолжување, а ако е потребно ќе се надмине и прагот на јавниот долг од 60% од БДП. Вицепремиерот за економски прашања смета дека ...
сите 286 | | | веќе видена

Апелациониот суд Скопје ја одбил жалбата од Еуростандард банка, против отворањето на стечајната постапка врз оваа банка. Според Апелациониот суд Скопје, оваа ...
сите 18 | | | веќе видена

Политиката да се тргне од бизнисот, а партиските кадри од администацијата. Место да има само за професионални и стручни лица, а не партиски војници или ...
сите 10 | | | веќе видена

Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони два пати наплатила пенали од странски компании кои не исполниле некои од условите во договорите за државна ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи