Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Стоматолошки ординации (забари)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анифарм


 • Адреса: Јане Сандански 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биолек


 • Адреса: бул.Туристичка 32
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа фарм 12


 • Адреса: Абас Емин 80
 • Место: Охрид

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа фарм 7


 • Адреса: 7-ми Ноември 128
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа фарм 9


 • Адреса: с.Велгошти
 • Место: Охрид

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 2


 • Адреса: Марко Нестороски 147
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 8


 • Адреса: Јане Сандански 181-2/ 1
 • Место: Охрид

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Витезда


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 18
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галиум Фарм


 • Адреса: Партизанска 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грашница


 • Адреса: Гоце Делчев 171
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравје и убавина


 • Адреса: Партизанска 55-1/2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 1 Охрид


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 23:00 • Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 2 Охрид


 • Адреса: Димитар Влахов 46
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 3 Охрид


 • Адреса: Питу Гули 67
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кавај


 • Адреса: Радојца Новичиќ 36
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ками Фарм Плус


 • Адреса: бул.Туристичка 47/1
 • Место: Охрид

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ками-фарм


 • Адреса: Димитар Влахов 54
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лиса Фарм


 • Адреса: Гоце Делчев 252
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луна


 • Адреса: бул.Туристичка 71 Ремис 2 лок.2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маја фарм


 • Адреса: бул.Туристичка 54
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Кинескиот трговски гигант „Алибаба“ е казнет со 2,8 милијарди долари поради монополско работење. Кинеските власти ја засилуваат контролата над технолошките ...
сите 39 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 144 | | | веќе видена

По годишното собрание на Реплек АД одржано пред два дена, на 8 април и дезинформациите и погрешните толкувања кои кружат во јавноста, компанијата „Реплек“ ...
сите 28 | | | веќе видена

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 117 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи