Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алек-фарм


 • Адреса: Моша Пијаде 151
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аронија фарм


 • Адреса: Орде Чопела 6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Билка Фармација


 • Адреса: Александар Македонски 30
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биолек 3


 • Адреса: Моша Пијаде 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 11:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Венена


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 112
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вивафарм 1


 • Адреса: Борка Талески 58
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вивафарм 2


 • Адреса: Сотка Ѓорѓоски 99-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вивафарм 3


 • Адреса: Филип Втори б.б, (Маршал Тито) с.Кривогаштани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7887 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 13:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола


 • Адреса: Самоилова лок.4,5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вита аптека


 • Адреса: Прилепски Бранители 27 (Марксова)
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дарон лек


 • Адреса: Јоска Јорданоски 6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деметра фарм


 • Адреса: Борка Талески 99
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еделвајс-Ј


 • Адреса: Илинденска 9
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еукалиптус


 • Адреса: Прилепски Бранители б.б. (Марксова)
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: Гоце Делчев 6
 • Место: Прилеп

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравје


 • Адреса: Војводинска 72-21/22
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравје фарм


 • Адреса: Борка Талески 34
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Прилеп 3


 • Адреса: Трајко Тарцан 11-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 07:00 до 21:00 • Сре , Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Прилеп 4


 • Адреса: Кузман Јосифовски 229
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Прилеп 1


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Кинескиот трговски гигант „Алибаба“ е казнет со 2,8 милијарди долари поради монополско работење. Кинеските власти ја засилуваат контролата над технолошките ...
сите 39 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 144 | | | веќе видена

По годишното собрание на Реплек АД одржано пред два дена, на 8 април и дезинформациите и погрешните толкувања кои кружат во јавноста, компанијата „Реплек“ ...
сите 28 | | | веќе видена

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 117 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи