Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Дебар

Ар Фарм


 • Адреса: Амди Леши б.б.
 • Место: Дебар

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ве фарм


 • Адреса: Братство Единство 39
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дател фарм 2


 • Адреса: Центар Жупа б.б.
 • Место: Дебар
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 08:00 до 19:00 • Нед од 08:30 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

До фарм


 • Адреса: Братство Единство 57
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енфи Фарм


 • Адреса: Братство Единство 66-2/1
 • Место: Дебар

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин


 • Адреса: Братство Единство б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармакон


 • Адреса: 8-ми Септември б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи