Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Адонис


 • Адреса: 24-ти Октомври б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:30 • Саб од 08:30 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алтеа


 • Адреса: Маршал Тито 2/1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана Фарм


 • Адреса: с.Босилово 341
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7975 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беладона


 • Адреса: 24-ти Октомври 25
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велнес


 • Адреса: Братство Единство б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вербена


 • Адреса: Панче Пешев 32
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола


 • Адреса: Братство Единство 36
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Костовски


 • Адреса: Гоце Делчев 18, Ново село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир


 • Адреса: Димитар Влахов 29
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир


 • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 22:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир 2


 • Адреса: Младинска 13
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир 4


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7972 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ескулап


 • Адреса: Младинска 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: с.Куклиш 207
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7973 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Струмица


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 14:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Струмица 2


 • Адреса: Маршал Тито 1/5
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 14:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жанина


 • Адреса: ТЦ Глобал лок.21
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Моја аптека 3


 • Адреса: Маршал Тито 120
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Струмица 4


 • Адреса: Младинска б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Моја аптека


 • Адреса: Мануш Турновски 16, Ново село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи