Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Демир Хисар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Демир Хисар

Дехи фарм


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10507 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро фарм


 • Адреса: Битолска 38
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10507 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олимпија


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10507 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Кинескиот трговски гигант „Алибаба“ е казнет со 2,8 милијарди долари поради монополско работење. Кинеските власти ја засилуваат контролата над технолошките ...
сите 39 | | | веќе видена

По годишното собрание на Реплек АД одржано пред два дена, на 8 април и дезинформациите и погрешните толкувања кои кружат во јавноста, компанијата „Реплек“ ...
сите 28 | | | веќе видена

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 117 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи