Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Веледрогерии
 • Аптеки 24 ч
 • Фармацевтски производи-трговија
 • Ортопедски помагала
 • Лекови - Трговија
 • Медицински Потрошен Материјал
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Фармации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Скопје


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

ДНА АННИ Фарм


 • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30 • Саб од 08:00 до 15:00

Голем избор на органска, макробиотска и безглутенска храна.

Дејности:

аптеки

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508395988_91.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лица

Промедика


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50-1/5 п.фах 122 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Промедика е долгогодишен ексклузивен партнер на најреномираните мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата. Промедика е посветена на своите клиенти и дава силна поддршка на нивниот професионален развој преку учество на конгреси, симпозиуми, стручни работилници, саеми и конгреси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301725_76.png?t=true&w=300&h=300

Авицена


 • Адреса: ул.7 бр.48 с.Батинци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Акација


 • Адреса: Козле 88-б/3 лок.3 и 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алое


 • Адреса: Ѓорче Петров 40-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 1-Топанско Поле


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 9/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 3-Радишани


 • Адреса: Радишанска 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 4-Центар


 • Адреса: Јордан Мијалков 30-а-1/1 лок.2 (Железничка)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 5-Тафталиџе


 • Адреса: Московска 5 лок.15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 8-Ѓорче Петров


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 171-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 07:30 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм-дирекција


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 9/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 10-Маџари


 • Адреса: Жан Жорес 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 2-Ново Лисиче


 • Адреса: бул.В.С.Бато 43 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 9-Кисела Вода


 • Адреса: Божидар Аџија 3-1/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аљ-Не


 • Адреса: Панче Неделковски 75-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амброзија фарм


 • Адреса: Дане Крапчев 28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана-Елена


 • Адреса: Кумбара 30 влез 1 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа лек


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Артемизиа


 • Адреса: бул.В.С.Бато 9-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аспирин-фарм


 • Адреса: Алија Авдовиќ 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:30 • Нед од 09:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Астра фармација


 • Адреса: Борис Сарафов 2/1 (4-ти Јули)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Базилика


 • Адреса: Јани Лукровски 5 лок.10-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи