Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Гевгелија

Биофарм 1


 • Адреса: Слободан Митров Данко 59
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биофарм 2


 • Адреса: Маршал Тито 56
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биофарм 3


 • Адреса: Ѓорѓи Стано 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Болничка аптека, МЦ Гевгелија


 • Адреса: Слободан Митров Данко б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Гевгелија


 • Адреса: Маршал Тито 95
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Гевгелија


 • Адреса: Слободан Митров Данко 63
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика 2003


 • Адреса: Ѓорѓи Стамов б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 07:30 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика 2003


 • Адреса: с.Миравци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7964 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нима


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б. лок.12
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Новафарм ММ


 • Адреса: Слободан Митров Данко 78/1
 • Место: Гевгелија

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Новафарм ММ 2


 • Адреса: Васо Карајанов 5
 • Место: Гевгелија

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прима фарм


 • Адреса: Миле Пецанов 9
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пуника


 • Адреса: Димитар Влахов 3
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармација Плус


 • Адреса: Слободан Митров Данко 55
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи