Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qese plastike
 • Qese dhe thasë
 • Foli për paketim
 • Ambalazh - foli plastike
 • Ambalazh për paketim
 • Qese Prej Letre
 • Najlon - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qese plastike

Kodan Plast


 • Adresa: Fushtanska p.n.
 • Vendi: Tetovë

Nea plast-kom


 • Adresa: Jordan Zllatanovski 114
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

qese plastike

Agrotehna


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

Akva Bit


 • Adresa: Voden 25
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Deksion


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Feliks


 • Adresa: Done Bozhinov 60
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Ferprom-drejtorja


 • Adresa: Allbert Shvajcer 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Ki-Da Plast


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 24
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

qese plastike

Logo Slr


 • Adresa: Strasho Pinxhur 87, f.Vatash
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км

Mondo


 • Adresa: F.Kadrifakovë p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7478 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Nova Plast-HDPKategoritë:

qese plastike

Oki-Ekskluziv


 • Adresa: Vesellin Masllesha 89-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

Orpe


 • Adresa: Trajko Nikolloski 7/2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Pikomali


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 33-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Plastik Pak


 • Adresa: Rr.1550, Vizbegovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Kategoritë:

qese plastike

Mapa

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи