Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mjekësi - preparate mjekësore
 • Mjekësi - materiale mjekësore për konsum
 • Mjekësi - aparate dhe pajisje
 • Veledrogeri
 • Barëra - bimë mjekësore
 • Barëra - Tregti
 • Laboratore - Pajisje
 • Kozmetikë
 • Farmaci
 • Farmaci - Produkte Farmaceutike - Tregti
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Reagensa
 • Mjekësia Alternative
 • Aditivë (Përbërës Shtesë) Në Ushqim
Повеќе филтриПомалку филтри

Mjekësi - preparate mjekësore по градови

Bogdanc Krushevë Kumanovë Ohër Shkup Strugë Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

Mjekësi - preparate mjekësore

M care co


 • Adresa: rr.101, f.Leshkë 34
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

5 leters


 • Adresa: f.Alldanci
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ADRIAMED DOO


 • Adresa: VIktor Igo 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aquamarin Medi Wellness


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 112-1/22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ari - med


 • Adresa: JNA 4
 • Vendi: Kumanovë

Увоз и продажба на медицинска опрема

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707725305_04.jpg?t=true&w=300&h=300

Astra-m


 • Adresa: Maleshevska 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosan Saki Sabaheta


 • Adresa: Ferid Murati hyrja 1 nr.30
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosistemi mk


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 20-1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioslim


 • Adresa: Vasil Stefanovski 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dis Farmasi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elta 90/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurokom


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 8/2 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Nova Skopje/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

HVN Farmaceutikals/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanabis bio medikal


 • Adresa: Dimitar Vllahov 106
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanabis med/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konsull


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 70-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kubis medikal


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

На барањето на Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ) Владата во првите сто дена да ги прими на разговор и да ја зголеми минималната плата на 450 евра, ...
сите 180 | | | веќе видена

Што се случува со компанијата „Настел“ на бизнисменот Зоран Азманов. Ако порано упорно купуваше и стекна сериозен пакет акции во „Реплек“, сега упорно продава ...
сите 22 | | | веќе видена

Босна и Херцеговина и оваа година се истакна со најдобра услуга во регионот, која постигна резултат од 89,53 отсто, што е зголемување за дури 5,55 процентни ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj