Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Велес
 • Струмица
 • Тетово
 • Куманово
 • Прилеп
 • Штип
 • Охрид
 • Кавадарци
 • Струга
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Кочани
 • Кичево
 • Крушево
 • Пробиштип
 • Гевгелија
 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Детски забавни и едукативни центри
 • Играорни групи и ансамбли
 • Компјутерски игри
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Извиднички Друштва
 • Билјард - Салони
 • Ресторани
 • Картинг Патеки
 • Културно-Уметнички Друштва
 • Жонглери И Акробати
 • Играчки - Продавници
 • Магионичари
 • Едукативни Центри
 • Куглани
 • Училишта За Странски Јазици
 • Маскенбали - Реквизити И Облека - Трговија
 • Велосипеди - Производство И Трговија
 • Невладини Организации
 • Хотели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Забава и забавни игри


Фан Хаус


 • Адреса: Димче Ковачески 60
 • Место: Струга

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фемили


 • Адреса: Крсте Мисирков 61
 • Место: Кавадарци

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фолклорен ансамбл - Кочани


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7922 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фолклористи


 • Адреса: Рашанец, с.Лескоец 124
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фолклорна низа


 • Адреса: Благој Јанков Мучето б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фолклорни бисери


 • Адреса: бул.АСНОМ (АВНОЈ) 74
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фулпим


 • Адреса: Браќа Хаџи Тефови 21
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепиленд


 • Адреса: Јустинијан I (Драчевска) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7860 км
 • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 00:00 • Саб - Нед од 12:00 до 00:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Дрим


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 51
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за едукација Плус


 • Адреса: Димитар Мирасчиев 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвенкапа


 • Адреса: Методија Андонов Ченто 10
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7901 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чудесна земја


 • Адреса: Рок Дајл 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џамбо


 • Адреса: Еврејска 15-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 22:00 • Саб - Нед од 15:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џампинг Клеј


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 54
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џамп Џамп


 • Адреса: Алексо Демниевски 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џовани


 • Адреса: Моша Пијаде 2
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џуниор Парк


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 184
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7891 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штурчиња


 • Адреса: нас.Ново Лисиче
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Болинг


 • Адреса: бул.Јане Сандански, Капитол Мол 71-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 106 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 46 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи