Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Детски забавни и едукативни центри
 • Картинг патеки
 • Културно-уметнички друштва
 • Училишта за странски јазици
 • Едукативни Центри
 • Автомобилски Куќи И Салони
 • Билјард - Салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Забава и забавни игри во Битола

Бубуче


 • Адреса: Димче Могилчето, с.Могила 29
 • Место: Битола

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев-Битола


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Пет од 18:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грашин


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 103
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изи-Бизи табли


 • Адреса: 13-ти Јули б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киндер Ленд


 • Адреса: Питу Гули 20-а
 • Место: Битола

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комплекс Пржо


 • Адреса: Шералти 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики Маус Плеј


 • Адреса: Кирил и Методиј
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Муло


 • Адреса: Никола Тесла 34
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј зона


 • Адреса: Вардарска 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј Кидс


 • Адреса: АСНОМ 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пржо


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ПС-четири


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 10 лок.1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:30 • Саб од 18:30 до 03:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Розета Стоун


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 39
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смајли


 • Адреса: Ѓорче Петров 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фан фактори (Fun Factory)


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чудесна земја


 • Адреса: Рок Дајл 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 136 | | | веќе видена

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 10 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале какв а траг а би оставиле зад себе ако вашиот свет денес престане да се врти? Во НЛБ Групацијата, каде наш фокус е создавање на ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи