Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Штип
 • Кочани
 • Струмица
 • Прилеп
 • Кичево
 • Струга
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Едукативни центри
 • Обуки
 • Училишта за странски јазици
 • Консалтинг
 • Училишта за компјутери
 • Преведувачи
 • Невладини Организации
 • Менаџмент И Деловни Советници
 • Училишта За Математика
 • Здруженија
 • Преведувачи - Судски
 • Психолози И Психолошки Советувалишта
 • Приватни Часови (Наставни)
 • Детски Забавни И Едукативни Центри
 • Конференции - Организација
 • Сметководствени Агенции И Услуги
 • Преведувачи - Симултани И Консекутивни
 • Училишта За Возрасни
 • Консалтинг - Кадровски
 • Дизајнери - Адвертајзинг И Графички
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Едукативни центри


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Центар за обука-СИЗ Македонија Сообраќај АМЕРИТ


 • Адреса: Градски ѕид, блок 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Центарот за обука на АМЕРИТ е дел од Академијата на ИРУ, која што е целосно посветена на креирање современи програми за обуки во транспортниот сектор, со раширена мрежа на акредитирани центри за обука ширум Европа.

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Астарта


 • Адреса: Загребска 28 ламела 3
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 22:30

Женскиот центар Астарта нуди поддршка, холистичка и природна едукација и подготовка на бремените жени и младите мајки за сите аспекти на бременоста, породувањето, доењето и раното родителство, за сеопфатна грижа на себе си и на бебето.


Хелен Дорон-Тетово


 • Адреса: Јане Сандански 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км

Академија за протокол


 • Адреса: Златко Шнајдер 6-А/26
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Академика


 • Адреса: Жртви на фашизмот 14
 • Место: Струмица

Американско катче


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Биг Бен


 • Адреса: Климент Охридски б.б. ,Пелагонка 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Бизнис & консалтинг интернационал


 • Адреса: Багдатска 36 б/3-18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Организација на едукативни обуки за индивидуалци, групи, фирми и институции, тим билдинг, како и конференции и семинари од разни области во земјата и странство.

Биро на Кампус Франс


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 49 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Браинобраин Интернационал


 • Адреса: 50-та Дивизија 26-3/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

БЕЦ-Бизнис Едукативен Центар


 • Адреса: Рилски Конгрес 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Велд Инг


 • Адреса: бул.Шипченски проход 67
 • Место: Софија

Визија


 • Адреса: Ленинова 14-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Гет Едукација


 • Адреса: Цане Василев 15
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Глоса-Стручни и судски преводи по германски, англиски и сите други европски јазици


 • Адреса: Ѓорче Петров 34
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Интерактивно Јазично Студио кое организира курсеви, индивидуални часови и судски преводи за сите јазици.

Гравитрон


 • Адреса: Бојмија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дизниленд


 • Адреса: Борис Крајгер 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Рокот за пријавување на е-Персонален данок тече и остануваат уште десетина дена. Управата за јавни приходи (УЈП) денеска ги повика граѓаните кои не ја ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи