Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по дејности

  • Мал фудбал - терени
  • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
  • Игротеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Мал фудбал - терени

Колибри


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 64-б-2/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

Поради уличен дефект од ф-80мм на ул.Брсјачка Буна 148, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.Морава и дел од ул.Брсјачка Буна од 11:15 часот до ...
сите 36 | | | веќе видена

МЕПСО ќе вложи 1,12 милиониевра во модернизацијата на трафостаницата „Прилеп“ и ќе замени со нова опрема што е во функција 40 години Прилеп и неговата околина ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи