Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Детски забавни и едукативни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Забава и забавни игри во Штип

Детелинка


 • Адреса: Христијан Карпош 96
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малац генијалац


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 2
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марси Бар


 • Адреса: Гоце Делчев 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мини сити-Макси развој


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 9
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смарт енд хепи кидс


 • Адреса: Иво Лола Рибар 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тинтириминтири


 • Адреса: Панче Караѓозов 39
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тинтириминтири


 • Адреса: Борис Крагер 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џамбо


 • Адреса: Еврејска 15-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 22:00 • Саб - Нед од 15:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 19 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 73 | | | веќе видена

Приходите од туризмот се зголемуваат и годинава се очекуваат околу 530 милиони евра, што е 20 до 25 проценти повеќе од минатата година. Сепак, како што вели ...
сите 19 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи