Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Забава и забавни игри во Велес

Иван Нацев-Мистер Магнус


 • Адреса: Благој Кирков 54
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

Дејности:

магионичари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Извиднички одред-Димитар Влахов


 • Адреса: Трајче Панов 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кул кидс


 • Адреса: Благој Ѓорев 137
 • Место: Велес

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КУД Коле Неделковски


 • Адреса: Андон Шурков б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марсико Студио


 • Адреса: Климент Охридски 21
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петнаеска


 • Адреса: Благој Ѓорев 109
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј бај мали креативци


 • Адреса: Солунска 4
 • Место: Велес

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смајли


 • Адреса: Благој Ѓорев 15
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тин Бар


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џамп Џамп


 • Адреса: Алексо Демниевски 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џуниор Парк


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 184
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7891 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Реномираната шведската компанија за аудио стриминг „Спотифај“ (Spotify) денеска соопшти дека ќе отпушти 17% од својата работна сила ширум светот за да ги ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 43 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи