Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Stip
 • Ohër
 • Veles
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Probistip
 • Krushevë
 • Gjevgjeli
 • Kratovë
 • Kriva Pallankë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Restorante - piceri
 • Ushqime Të Gatuara
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Mehane
 • Restorante Për Dasma
 • Qebaptore
 • Pastiçeri
 • Skarë Me Kilogram
 • Furra Buke
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Byrektore
 • Hotele
 • Restorante - Kombëtarë
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Kasapë Dhe Mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i shpejtë

Vkusna kujna


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Stip

Vkusno


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Xhipsi


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 28
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

Xhovani


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

Xhovani lluks


 • Adresa: Goce Dellçev 34
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:30 • Sh nga 07:00 deri më 13:00

Zanzibar


 • Adresa: Dame Gruev 16, QT Paloma Bjanka
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Zarif cigkofte


 • Adresa: Nikolla Parapunov 76
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

Zhan-Mari


 • Adresa: Moskovska 15/b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 02:00 • D nga 10:00 deri më 01:00

Zhirafa


 • Adresa: Mosha Pijade 82
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 01:00

Zing


 • Adresa: Zhivko Çingo 5 (Boemska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00 • D nga 11:00 deri më 19:00

Zlatna 9-ka


 • Adresa: Kiril i Metodij 28
 • Vendi: Kumanovë

Zllatno Pile


 • Adresa: Orce Nikollov 9
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 18:00

Çiken Fud


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 8/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

Çili


 • Adresa: Gradsko setaliste lok.6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Çizbi


 • Adresa: bul.JNA p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 00:00

Çizbu


 • Adresa: Sremski Front 32
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Mapa

„Добро е граѓаните јасно да гледаат што е политика на рамни даноци а што е политика на прогресивни даноци и што тоа носи за општеството. Апсолутен и очаен ...
сите 9 | | | веќе видена

Една од најстарите македонски фирми, „Центро Унион“, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски ...
сите 4 | | | веќе видена

Од денес граѓаните имаат можност да се информираат за јавниот долг преку новата алатка за транспарентност , која ја изработи Министерството за финансии со ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj