Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Ketering
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante - piceri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i shpejtë në Manastir

Andrea


 • Adresa: Zaharija Shumlanska 5 (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

BagetoBageto


 • Adresa: Vasko Karangellevski 41
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Bale Niko Plus


 • Adresa: Koço Dollovski 25
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

ketering

BobiBombata


 • Adresa: Shëtitorja e qytetit 10
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

Gurman


 • Adresa: Ruzvelltova 32-á
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 03:00

Kondor


 • Adresa: Shëtitorja e qytetit p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

Korner


 • Adresa: Shirok Sokak p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 05:00

Kuk doner


 • Adresa: Shirok Sokak 120 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

LSG


 • Adresa: Mitre Vrçkovski 57
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

ketering

Mario Mateo


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 5
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

ketering

Metro


 • Adresa: Llazo Tërpovski 1-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

Miki 2007


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Mont


 • Adresa: Shëtitorja e qytetit 16
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Siti çiken


 • Adresa: Batalion Stiv Naumov p.n. (Edvard Kardel)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 08:00 deri më 20:00

Siti çiken


 • Adresa: Brigadat Rinore 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 08:00 deri më 20:00

Skandall


 • Adresa: Partizanska 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Mapa

РКЕ ќе ги каже новите цени на горивата. Регулаторната комисија за енергетика ќе ги соопшти новите цени на горивата, кои ќе важат од полноќ. РКЕ ја утврдува ...
сите 32 | | | веќе видена

Mора со храбри одлуки и решителни чекори да се кршат стереотипите според кои жените се помалку вредни и значајни. За секоја позиција, главен критериум да не ...
сите 22 | | | веќе видена

Преку обуки и креирање на вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Незаконско, но и скандалозно работење на Бирото за регионален развој. Државниот завод за ревизија нотира низа фрапантни неправилности, непочитување на ...
сите 11 | | | веќе видена

„Секоја фискална сметка е важна“. Со оваа порака Министерството за финансии, УЈП и Државната лотарија ги убедуваат граѓаните да скенираат фискални сметки и да ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj