Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante - piceri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i shpejtë në Veles

23-ka


 • Adresa: Beogradska 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Fine Food


 • Adresa: Bllagoj Gorev 61
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

Fud Pallas


 • Adresa: Olliver Kitanovski 2 (Prva Komuna)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00 • Sh nga 07:30 deri më 17:00

Gurman


 • Adresa: 11 Tetori 2
 • Vendi: Veles

Gurman


 • Adresa: 11 Tetori 2
 • Vendi: Veles

Kec


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 62
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kec


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 85/3
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 00:00

Krug 2015


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 9
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

Krug Food


 • Adresa: Hristo Tatarçev 2-a (Marksova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Micevi Vane


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 65, (Marshall Tito) f.Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 23:00 • Sh nga 08:00 deri më 00:00

Oskar


 • Adresa: Petre Prliçko 30-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

Pizza Time


 • Adresa: Todorçe Nikolovski 40
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 21:00

Rojal Burger


 • Adresa: Strasho Pinxhur 6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 21:00

Tinki


 • Adresa: Olliver Kitanovski (Prva Komuna) 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Mapa

Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
сите 13 | | | веќе видена

Во организација на Агенцијата за промоција и подршка на туризмот, заедно со агенциите и хотелиерите денеска во Белград на 42. меѓународен саем на туризмот, ...
сите 47 | | | веќе видена

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj