Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ushqime të gatuara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i shpejtë në Gostivar

Amigo


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

Daka


 • Adresa: Belliçica 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Doner Magi


 • Adresa: F.Dëbërdoll
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7823 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 03:00

Elit ivents


 • Adresa: F.Çajle
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

ketering

Lindi


 • Adresa: 18 Nëntori 20
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Mujo Mek


 • Adresa: Ilindeni 84
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Rojal


 • Adresa: Major Çede Filliposki 1-3/1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

Rojall Doner


 • Adresa: Major Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 02:00

Zarif cigkofte


 • Adresa: Nikolla Parapunov 76
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

Mapa

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj