Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Restorante - piceri
 • Ushqime Të Gatuara
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Mehane
 • Qebaptore
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Furra Buke
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Restorante Për Dasma
 • Restorante - Kombëtarë
 • Pastiçeri
 • Restorante - Meksikane
 • Ngjarje - Organizim
 • Hotele
 • Lounge Bars
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i shpejtë në Shkup

22


 • Adresa: Gjorçe Petrov lok.745
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

4 Angeli


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

511


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 1, Kompleksi i bankave
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Abba


 • Adresa: Dame Gruev 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

Amigos


 • Adresa: Makedonia 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Anatolia


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Ap Ap Lap


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Barbakan


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 18 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Big Burger


 • Adresa: Ivan Kozarov 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 18:00 deri më 00:00

Bimoti


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Bllaca


 • Adresa: Evlija Çelebija 22, Çarshia e vjetër
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

mehane, ketering

Mapa

„Добро е граѓаните јасно да гледаат што е политика на рамни даноци а што е политика на прогресивни даноци и што тоа носи за општеството. Апсолутен и очаен ...
сите 9 | | | веќе видена

Една од најстарите македонски фирми, „Центро Унион“, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски ...
сите 4 | | | веќе видена

Од денес граѓаните имаат можност да се информираат за јавниот долг преку новата алатка за транспарентност , која ја изработи Министерството за финансии со ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj