Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Kocani
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Asphalt laying (paving contractors)
 • Road marking contractors (pavement stripe painters, maintenance)
 • Construction companies
 • Contractors - roads & highways
 • Quarries (stone & rock)
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Public Utilities
 • Sand & Gravel Dealers
 • Buildings Construction Contractors
 • Construction Materials & Supplies
 • Transportation - Sand, Gravel, Earthen Materials & Concrete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Asphalt laying (paving contractors)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Eskavatori MK


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 158
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit-Kamenolomi


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 8 
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jefuta engineering


 • Address : Sedek Kostoski б.б.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

Construction of roads, paving, demolition of houses, basements, construction of sewage...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608803166_17.gif?t=true&w=300&h=300

Macedoniaroad-Kocani


 • Address : Stipski Pat б.б.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Macedoniaroad -Negotino


 • Address : Avtopat Negotino-Gradsko
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Macedoniaroad-Bitola


 • Address : Gjuro Gjakovic 12
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Macedoniaroad-Debar


 • Address : s.Dolno Kosovrasti
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7824 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Macedoniaroad-Kicevo


 • Address : Magistralen pat б.б.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PE Macedoniaroad-Kriva Palanka


 • Address : Joakim Osogovski (Marsal Tito) 74
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7899 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

АД ЕСМ попладнево соопшти дека не доставиле понуда до универзалниот снабдувач ЕВН Хоум затоа што одлуката од Владата во однос на препорачаната цена и ...
сите 103 | | | веќе видена

Според нив, понудата што ЕСМ треба да ја даде кон универзалниот снабдувач ЕВН Хоум ќе биде на ниво што нема да предизвика некое значително зголемување на ...
сите 245 | | | веќе видена

– Финтек-секторот сѐ побрзо се шири во индустријата на плаќањата, којашто бара нови начини за намалување на трошоците, за зголемување на безбедноста и за ...
сите 58 | | | веќе видена

Бизнис конфедерација на Македонија (БКМ), започна со дигитализација на своето работење преку основање на Центарот за бизнис поддршка на компаниите, којшто ...
сите 42 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel