Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Transportation services
 • Travel agents
 • Van - hire (rental)
 • Bus Transportation (Bus Travel)
 • Minibuses
 • Airline Ticket Agencies
 • Bus - Hire (Charter & Rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transportation of passengers - vans and buses in Skopje


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

7 days a week24 hoursAirconditioned

Kakadu travel


 • Address : Koce Metalec 1-d-1/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

Kakadu Travel is a company for organizing passenger transport. We transport in Macedonia and beyond. Professionally and responsibly. We have minibuses and buses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekInternet accessAirconditioned

BB bus turs


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 23-2/a
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528246_38.png?t=true&w=300&h=300

Apex


 • Address : Milan Markovikj 8/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa trans BTB


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Stiv Naumov) 2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitie/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boban Travel


 • Address : Koce Metalec 1-d/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brateo Logistik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bus Berlin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Compass Service


 • Address : bul.Goce Delchev 17-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfina turs


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dora Turist


 • Address : bul.Krste Misirkov 7
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Express Tur


 • Address : Nikola Karev 20
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ganik exclusive


 • Address : Kej 13-ti Noemvri 1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

George company (Dzordz kompani)


 • Address : Franklin Ruzvelt 63-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter vip turs


 • Address : Apostol Petkov 9-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter ways


 • Address : bul.Ilinden 97
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karlo vip travel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koha trans


 • Address : s.Kopanica
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korblic kom


 • Address : bul.Makedonsko Kosovska Brigada 50/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kunovski 2014


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 2/38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Обврската за вршење јавна дејност регулирано производство на топлинска енергија престанува со денот на издавање на лиценца, во случајов нов вршител на ...
сите 347 | | | веќе видена

Според најавите, Владата утре треба да го обелодени пакетот антикризни мерки за енергетската криза. 10-те најголеми компании, кои трошат 20 насто од струјата ...
сите 36 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Завршена обуката за управување со најсовремената ЦНЦ „Хартфорд“ глодалка, производството започнува наскоро Повеќедневната практична ...
сите 14 | | | веќе видена

Промени во органите на управување, како и статусни промени се случиле во Друштвото за управување со инвестициски фондови ВФП - Фонд менаџмент АД Скопје. За тоа ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel