Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Bus transportation (bus travel)
 • Transportation services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transportation of passengers - vans and buses in Prilep

Amgios/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cibuk travel


 • Address : Prilepski Braniteli 77 (Marksova)
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Regular lines for Prague, every Wednesday and Thursday Prague-Prilep. We are in disposal of high tourist busses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a62f324207d997c99241d3c7c35d890c.jpg?t=true&w=300&h=300

Dino Travel


 • Address : s.Lazani
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7452 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 17:00 • Sat from 08:30 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EU Lindi


 • Address : s.Debreste
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lasta turs


 • Address : s.Debreste
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rama-Turs


 • Address : s.Debreste b.b. Dolnni
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roz-Rub


 • Address : Kapetan Igor Goreski 9, s.Obrsani
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stela


 • Address : s.Obrsani
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tam-trans


 • Address : s.Obrsani
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tramvaj turs


 • Address : s.Debreste
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni-turs


 • Address : 11-ti Oktomvri 78
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vib rejsing


 • Address : F.Debreste
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 106 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 39 | | | веќе видена

ВФП Дивиденда е нов инвестициски фонд на пазарот во Македонија , кој отпочна со работа на 20.01.2021 година по претходно добиено решение од Комисијата за ...
сите 33 | | | веќе видена

Францускиот телекомуникациски гигант „Orange SA“ се врти и продава половина од својот удел во операторот на оптичка мрежа „Orange Concessions“ за 2,7 милијарди ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel