Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bus - hire (charter & rental)
 • Bus transportation (bus travel)
 • Travel agents
 • Transportation services
 • Airline ticket agencies
 • Van - Hire (Rental)
 • Transportation Of Passengers - Vans And Buses
 • Bus Tickets
 • Bus Lines
Повеќе филтриПомалку филтри

Bus - hire (charter & rental) по градови

Bitola Kocani Kumanovo Prilep Skopje Struga Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bus - hire (charter & rental)

Falcon Travel


 • Address : Dimitrija Cupovski 12 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kakadu travel


 • Address : Koce Metalec 1-d-1/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

Kakadu Travel is a company for organizing passenger transport. We transport in Macedonia and beyond. Professionally and responsibly. We have minibuses and buses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300

Macedonia Traffic AD


 • Address : bul.Partizanski Odredi 14-a, lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefan travel


 • Address : bul.ASNOM 94-3/1 (AVNOJ)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vior 2


 • Address : Nikola Karev b.b. lok.29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana-Tours Internacionl


 • Address : Kompleks Bezisten b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela roza


 • Address : bul.1-vi Maj 185
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi Tours (Bobi Turs )


 • Address : DTC Seherezada 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oli-travel


 • Address : Bajram Sabani 4
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pan taksi


 • Address : Boris Trajkovski 18 (Leninova)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tatesh Tours/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teo Travel


 • Address : Sirok Sokak 60 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni-turs


 • Address : 11-ti Oktomvri 78
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 44 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 22 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 53 | | | веќе видена

Турската лира објави нови најниски вредности во четвртокот и рано денеска, откако централната банка на земјата изненадувачки ја намали основната каматна стапка ...
сите 13 | | | веќе видена

Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
сите 24 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel