Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Minibuses
 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Bus transportation (bus travel)
 • Van - hire (rental)
 • Transportation services
Повеќе филтриПомалку филтри

Minibuses по градови

Prilep Skopje Struga

Радиус (100км)

Minibuses

Boban Travel


 • Address : Koce Metalec 1-д/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kakadu travel


 • Address : Koce Metalec 1-д-1/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

Kakadu Travel is a company for organizing passenger transport. We transport in Macedonia and beyond. Professionally and responsibly. We have minibuses and buses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300

Cibuk travel


 • Address : Prilepski Braniteli (Marksova) 59
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Regular lines for Prague, every Wednesday and Thursday Prague-Prilep. We are in disposal of high tourist busses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a62f324207d997c99241d3c7c35d890c.jpg?t=true&w=300&h=300

Tani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Македонија ќе добие соларен парк, кој ќе биде еден од најголемите во Европа со капацитет за производство на електрична енергија од ...
сите 49 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Нашиот пристап не е кои се проблемите, туку, кои се успешните приказни, кои се факторите и кои се најдобрите практики за успех, за ...
сите 41 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel