Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kocani
 • Bitola
 • Ohrid
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metal inox & stainless steel - processing & contractors
 • Metal inox & stainless steel - retail & wholesale
 • Fences - manufacturers & retail
 • Metal - engraving
 • Metal furniture
 • Boilers - Manufacturers & Merchants
 • Steel & Steel Products - Manufacturers & Merchants
 • Industrial Equipment & Machinery - Manufacturers
 • Sheds, Patio, Porch, Deck & Gazebo Builders
 • Metal Constructions
 • Food Catering & Restaurant Equipment
 • Welding Services
 • Dairy Equipment & Supplies
 • Upvc Doors & Windows
 • Stucco, Exterior Coating & Facades Contractors
 • Stairs & Stairway Builders
 • Engineering
 • Machine Manufacturers
 • Heaters - Manufacturers & Merchants
 • Locksmith Companies
Повеќе филтриПомалку филтри

Metal inox & stainless steel - processing & contractors по градови

Bitola Gostivar Kocani Kumanovo Ohrid Prilep Radovis Skopje Stip Struga Tetovo Veles Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metal inox & stainless steel - processing & contractors


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingCards accepted

Ting


 • Address : ul.566 17
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

TING LTD is one of the first companies in Republic of Macedonia for producing equipment for food, agriculture, chemistry… whereby it contributes for the development of the overall economy by underlining the domestic market (home-made equipment and not import reliance). The excellent work and dedication of the employees today turned this company in successful medium-sized enterprise that has a wide range of products and around 100 employees.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1385121921_16.jpg?t=true&w=300&h=300

Dijamant Export


 • Address : Ilindenska 3
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

Dijamant-Export е заедница на вработени кои имаат главна цел да ги генерираат сите активности кои имаат одржливи придобивки за партнерите и клиентите.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710403976_93.png?t=true&w=300&h=300

Extra inox


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7395 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkoplast


 • Address : Plachkovica 142
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7517 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro Kajevik


 • Address : Blagoja Stefkovski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo Povrsinska Zastita


 • Address : Pero Nakov 124
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 22:00 • Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dankat


 • Address : s.Misleshevo
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imm production solution


 • Address : ul.532, s.Marino 182
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melin


 • Address : s.Orovnik
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7431 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Европска централна банка (ЕЦБ) не ги пр0мени каматните стапки иако се очекуваше. Претседателката на ЕЦБ Кристин Лагард изјави дека има високи ценовни притисоци ...
сите 35 | | | веќе видена

Со ребалансот на буџетот новата Влада обезбеди 5,1 милијарда денари за сервисирање на кредитни обврски кон меѓународни финансиски институции во име на државни ...
сите 139 | | | веќе видена

Што се случува со компанијата „Настел“ на бизнисменот Зоран Азманов. Ако порано упорно купуваше и стекна сериозен пакет акции во „Реплек“, сега упорно продава ...
сите 25 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel