Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Speech & language therapists
 • Defectologists
 • Psychologists & counseling centers
 • Psychotherapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Speech & language therapists in Skopje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

Logopedik- Jakovoska Vesna


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 116-1/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

LOGOPEDIKA is a private practice for speech therapy which removes the irregularities in the pronunciation of sounds, stammering, improper reading and writing, dyslexia-dysgraphia, treats the underdeveloped or impaired speech and develops the speech of people with impaired hearing.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w=300&h=300

Centar za stimulacija,rast i razvoj Stars


 • Address : 20-ti Oktomvri 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chiribu chiriba


 • Address : Pavel Shatev (Bihachka) 3 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka


 • Address : Franc Rozman 2-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

L i R


 • Address : 14-ti Dekemvri 20/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logoart Ljubenova


 • Address : bul.Partizanski Odredi 82
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logoteka peperutka


 • Address : bul.Makedonska vojska 36/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megalogomed


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Od A do S


 • Address : Drezdenska 15 lok.17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Special Education and Rehabilitation Cabinet Bee


 • Address : Klenoec 10/23-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ucilnica Daskalovski


 • Address : ul.1616, Novo Lisiche 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 200 мали и средни претпијатија (МСП) во Северна Македонија успешно ги имплементираа инвестициските проекти и ја подобрија конкурентноста благодарение на ...
сите 46 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 59 | | | веќе видена

Energy Intelligence го отвори својот нов изложбен салон во Скопје, кој е направен како симулација на простор каде може целосно да се доживеат искуствата од ...
сите 4 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 145 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel