Chiribu chiriba


 • Address : Pavel Shatev (Bihachka) 3 lok.9
 • Place: Skopje
 • Location: во кафеавата зграда, карши Стопанска банка


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

  Logopedik- Jakovoska Vesna


  • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 116-1/13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

  LOGOPEDIKA is a private practice for speech therapy which removes the irregularities in the pronunciation of sounds, stammering, improper reading and writing, dyslexia-dysgraphia, treats the underdeveloped or impaired speech and develops the speech of people with impaired hearing.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w;=300&h;=300

  По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Време зa читање: 5 минути Хакл е германско име од 1928 година, но производителот на тоалетна хартија со седиште во Дизелдорф рече дека е доволно летниот шок на ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Неби Хоџа, претседател на Стопанската комора на Севернозападна Македонија (СКСЗМ) Нашата комора е позната по тоа што нашите ставови секогаш се навремени и ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Министрите за енергетика на Европската унија, како дел од новиот пакет санкции против Русија, најверојатно ќе ја одобрат и мерката со која земјите од Западен ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel